Vrsar Chorwacja - Apartamenty, Kwatery, Pokoje, Domy, Wille

Vrsar - to popularny kurort, który znajduje się w zachodniej części półwyspu Istrije, w odległości 10 km na południe od miejscowości Poreč i w odległości 7 km od Rovinj. Vrsar był zamieszkany od czasów starożytnych i w okresie starożytności stał się portem, z którego zostało zrekompensowane kamień z istrijských kamiennych wyrobisk. Z tego był ciekawy osady powstały w średniowieczu ufortyfikowane miasteczko, zbudowane w stylu romańskim. Tu mieli swoje siedziby i biskupów i magnatów. Tylko 3 km na północ znajduje się Kanał Limański - fiord, który stał utrzymanym parkiem. W restauracji, w parku, oferuje ryby, przyrządzane według tradycyjnych receptur. Vrsar może pochwalić się jednym z najpiękniejszych archipelagów: w pobliżu kurortu w morze rozciąga się nawet 18 niezamieszkałych wysepek, gęsto porostlých mediteránským rostlinstvem, które idealnie nadają się do badania na motorową, który można wynająć w Vrsaru. Tam również można wynająć żaglówki, deski surfingowe, rowery wodne i rowery. W miejscowości Vrsar jest kilka kortów tenisowych i boisk. Vrsar polecamy tym klientom, którzy chcą doświadczyć rodzinnego, ale i aktywny wypoczynek. Oprócz dużego wyboru różnych opcji inne rozrywka i atrakcje czekają na ciebie również w pełni wyposażone plaże i zagospodarowane miejsca przeznaczone do kąpieli.

noclegi Vrsar Istria

Tanie noclegi Vrsar Istria

Vrsar - to mniejszy port na zachodnim wybrzeżu półwyspu Istria, w odległości około 10 km na południe od miasta Poreč. Kręte romantyczne uliczki prowadzą do wybrzeża. Vrsar znajduje się praktycznie w ujściu zatoki Lim, na 54m wysokim wzgórzu. Otoczone romantycznymi wysepkami i skałami, a od północnej strony portu zamyka półwysep Montraker. Główną atrakcją miasta jest klasztor, który położony jest na wzgórzu, nad morzem i niedaleki wąski, do lądu głęboko lądu Lim zatokę.

apartamenty Chorwacja Istria Vrsar

Noclegi w Vrsar - wyszukiwanie

         

Znajdz nocleg w Vrsar na Istrii w Chorwacji. Najlepsze domy wakacyjne, kwatery prywatne, apartamenty, wille z basenem w najnizczej cenie. Atrakcyjne ceny i promocje! Tutaj Mozesz zobaczyc warte polecenia kwatery i apartamenty prywatne w miescie Vrsar Chorwacja na Twoje wakacje nad morzem w 2019 roku. Przejrzyj listę tanich noclegów przy plaży, blisko morza lub z widokiem na morze w miejscowości Vrsar i okolicy. Rezerwuj teraz!

Przełącz do Wyszukiwania Zaawansowanego