Umag Chorwacja - Apartamenty, Kwatery, Pokoje, Domy, Wille

Umag jest centrum około dwudziestu kilometrów pasa wybrzeża, który jest przeznaczony wyłącznie dla pieszych i letniego wypoczynku. Stara część miasta z urokliwymi uliczkami, z budynkami z różnych epok historycznych, a także pas nadmorski przylądka między Savudrije do Dalju, przeplatają się z pięknymi zatoczkami kąpielowymi, w wyniku których Umag, w turystycznym centrum uwagi.

tanie noclegi Umag Istria

Tanie noclegi Umag Istria

Miasto Umag znajduje się w odległości 10 km na południe od Słoweńskiej granicy i w odległości 15 km od Poreč. Umag - to nie tylko est nadmorskim miejscem, z którego korzystają turyści opalający się, ale to najbardziej znane kurorty i miejsca przeprowadzenia serii turniejów tenisa. Umag jest w podziale według lokalnych płytkich zatok. Małe stare miejskie jądro znajduje się na niewielkim półwyspie w północnej części miasteczka zostały skorygowane na port. Umag zasłynął również swoim wszystko zostaje w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się rozległe winnice i piwnice w Umag są największe w całej Istrii.

prywatne kwatery umag chorwacja

Noclegi w Umag - wyszukiwanie

         

Znajdz nocleg w Umag na Istrii w Chorwacji. Najlepsze domy wakacyjne, kwatery prywatne, apartamenty, wille z basenem w najnizczej cenie. Atrakcyjne ceny i promocje! Tutaj Mozesz zobaczyc warte polecenia kwatery i apartamenty prywatne w miescie Umag Chorwacja na Twoje wakacje nad morzem w 2019 roku. Przejrzyj listę tanich noclegów przy plaży, blisko morza lub z widokiem na morze w miejscowości Umag i okolicy. Rezerwuj teraz!

Przełącz do Wyszukiwania Zaawansowanego