Rovinj Chorwacja - Apartamenty, Kwatery, Pokoje, Domy, Wille

Rovinj jest jednym z najpiękniejszych miast na wybrzeżu istrii, znajduje się na zachodniej stronie, pomiędzy miastami Poreč i Pula i w odległości 8 km od Vrsar. W historii Rovinj była wioska rybacka i port rybacki, a dziś zachowuje silnego ducha połowowego, o czym świadczą liczne łodzie rybackie i łodzie na wybrzeżu, w samym centrum Rovinj. Akvatorium Rovinj oprócz bogactwa ryb, które stanowią wyjątkową menu restauracji dla bogatych, jak i w wyspiarskie sensie, bo w Rovinj znajduje się 22 wyspy, z których najważniejsze są Świętego. Andria i Św. Katarina, które, jak taxi loďkami związane z promenady w Rovinj. Stara część miasta znajduje się na półwyspie, którego główną atrakcją jest wieża kościoła Świętego Piotra. W. św. Eufemii, która jest przykładem architektury barokowej w Istrii. W sensie turystycznym Rovinj oferuje wszystko, co każdy nowoczesny przeznaczenia może mieć w swojej ofercie, od hoteli, apartamentów i domków letniskowych, domki i inne dodatkowe programy od bogata oferta gastronomiczna, kluby nocne, zajęcia rekreacyjne w Monvi centrum, po podróży statkami w Lim kanału, itp. należy również zauważyć, że w Rovinj znajduje się jeden z najpiękniejszych parków, las parku Zlatni Rt, geologiczny park Monfiorenzo i bagno Palud. Ponadto, w samym mieście i sprawdza się akwarium.

Chorwacja Istria Rovinj noclegi

 

Tanie noclegi Rovinj Istria

Jeśli będziesz szukać na wybrzeżu Istrii ośrodek z wyjątkową atmosferą, koniecznie odwiedź Rovinj. To miasto często porównywane do Wenecji, i to nie tylko dzięki dwóm portów morskich i wielu setek lat historii. Lokalna architektura ma niepowtarzalny charakter i podobnego jeszcze w Chorwacji Istria trudno znaleźć. Piękne plaże, prowadzą wzdłuż słynnej promenady i nowoczesne hotele lub apartamenty można znaleźć jeszcze bardzo daleko od miasta, które jest centrum rozległej turystyczne aglomeracji...

noclegi z widokiem na morze Rovinj Chorwacja

 

Noclegi na Istrii - wyszukiwanie

Zakwaterowanie w Chorwacji, czyli przepis na wakacje idealne

Przełącz do Wyszukiwania Zaawansowanego


Ulubione cele podróży w Chorwacji


Zatoka Kvarnerska | Istria | Północna Dalmacja

Środkowa Dalmacja | Południowa Dalmacja


Chorwacja: Inne pomysły na urlop


Domy wakacyjne | Apartamenty | Wille

Ośrodki wypoczynkowe | Hostele | Pensjonaty | Pensjonaty B&B

Znajdz nocleg na Istrii lub Chorwacji. Najlepsze domy wakacyjne, kwatery prywatne, apartamenty, wille z basenem w najnizczej cenie. Atrakcyjne ceny i promocje! Tutaj Mozesz zobaczyc warte polecenia kwatery i apartamenty prywatne w Istria na Twoje wakacje nad morzem w 2020 roku. Przejrzyj listę tanich noclegów przy plaży, blisko morza lub z widokiem na morze w Chorwacji. Rezerwuj teraz!