Plaże w Rabac

Przygotowaliśmy szczegółowy opis plaży ze zdjęciami, abyście mogli doświadczyć, jeszcze przed przyjazdem na wczasy w Rabac, najpiękniejsze miejsca, gdzie można spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi lub nawet po prostu zrelaksować się samodzielnie.

Plaże w Rabac Istria Chorwacja

 

Rabac był kiedyś wioską rybacką, a obecnie jest znanym ośrodkiem turystycznym na Istrii. Położony jest na wschodnim wybrzeżu Istrii w ładnej zatoce z żwirową plażą i bogatą roślinnością.

Początki turystyki sięgają tu końca XIX wieku. Dziś ośrodek oferuje wiele hoteli, kempingów, prywatnych apartamentów i pokoi. Liczba mieszkańców Rabaca wynosi 1.380, ale może zapewnić zakwaterowanie nawet dla 10.000 gości, ale nadal zachowuje ducha i atmosferę dawnej wioski rybackiej. Ponadto, miasto posiada doskonałą ofertę gastronomiczną, wycieczki statkiem, a także doskonałe zaplecze sportowe i rekreacyjne.

Łatwy dostęp, piękne plaże i czyste morze sprawiają, że Rabac jest jednym z najlepszych ośrodków wypoczynkowych dla rodzin, ale wiele obiektów sportowych i rozrywkowych, w tym popularnych letnich festiwali muzyki elektronicznej, sprawia, że jest on popularny także wśród młodzieży. Rabac obdarzony jest szeregiem kamienistych plaż, maleńkimi zatoczkami, małymi zatoczkami, krystalicznie czystą i transculentną wodą morską oraz bujną roślinnością śródziemnomorską na północ i południe od miasta. Cztery z plaż Rabaca zostały nagrodzone Błękitną Flagą. Maslinica jest bardzo atrakcyjną plażą żwirową, połączoną z kurortem hotelowym, ale służy jako plaża publiczna nie tylko dla gości hotelowych. Plaża położona jest w strefie turystycznej, w otoczeniu hoteli (Mimosa, Narcis, Hedera - tzw. "kwiatowe" hotele według nazw), basenu i lasu. Z Rabaca i Labina można do niej dotrzeć także kilkoma ścieżkami. Wspaniała promenada rozciąga się od Maslinicy do Labina, średniowiecznego, bogatego w zabytkowe skarby miasta. Samochody nie mają dostępu do plaży, ale przed hotelami znajduje się parking. Wiele udogodnień na plaży to restauracje, basen, bar, obiekty sportowe, parasail, narty wodne, jet-ski, jazda na bananie, jazda na tubach, kajaki i rowery wodne, akwagan, siatkówka plażowa, tenis, tenis stołowy, minigolf, plac zabaw dla dzieci, obiekty przedszkolne itp. Organizowana jest służba ratownicza. Plaża została odznaczona Błękitną Flagą.

Plaża Girandella, Rabac

Typ plaży: betonowa plaża, drobna żwirowa plaża, plaża z Błękitną flagą
Miejsce przeznaczenia: Rabac
Polecany dla: imprezy, rodziny, osób starszych, zabawy i sportu
Plaża Girandella więcej informacji

 

Plaża Maslinica, Rabac

Typ plaży: plaża z Błękitną flagą, drobna żwirowa plaża
Miejsce przeznaczenia: Rabac
Polecany dla: rozrywka i sport, osób starszych, rodzin z dziećmi
Plaża Maslinica więcej informacji

 

Plaża Lanterna, Rabac

Typ plaży: plaża żwirowa
Miejsce przeznaczenia: Rabac
Polecany dla: młodzieży, rozrywki i sportu, rodzin z dziećmi
Plaża Lanterna więcej informacji

 

Plaża Ravni, Ravni, Rabac

Typ plaży: naturalna plaża
Miejsce przeznaczenia: Rabac, Ravni
Polecany dla: romantycznych par, przygody
Plaża Ravni więcej informacji

 

Plaża St. Andrea, Rabac

Typ plaży: plaża żwirowa, plaża z Błękitną flagą
Miejsce przeznaczenia: Rabac
Polecany dla: rozrywka i sport, rodziny z dziećmi
Plaża St. Andrea więcej informacji

 

Noclegi na Istrii - wyszukiwanie

Zakwaterowanie w Chorwacji, czyli przepis na wakacje idealne

Przełącz do Wyszukiwania Zaawansowanego


Ulubione cele podróży w Chorwacji


Zatoka Kvarnerska | Istria | Północna Dalmacja

Środkowa Dalmacja | Południowa Dalmacja


Chorwacja: Inne pomysły na urlop


Domy wakacyjne | Apartamenty | Wille

Ośrodki wypoczynkowe | Hostele | Pensjonaty | Pensjonaty B&B

Znajdz nocleg na Istrii lub Chorwacji. Najlepsze domy wakacyjne, kwatery prywatne, apartamenty, wille z basenem w najnizczej cenie. Atrakcyjne ceny i promocje! Tutaj Mozesz zobaczyc warte polecenia kwatery i apartamenty prywatne w Istria na Twoje wakacje nad morzem w 2020 roku. Przejrzyj listę tanich noclegów przy plaży, blisko morza lub z widokiem na morze w Chorwacji. Rezerwuj teraz!