Pula Chorwacja - Apartamenty, Kwatery, Pokoje, Domy, Wille

Pula jest jednym z najstarszych miast na Istrii. Miasto o bogatej reputacji ponad 3000 lat. W zależności od wielkości wybudowanego wybrzeża i udogodnień, Pula jest najważniejszym i największym portem na Istrii, a dobrze chroniona zatoka Pulse jest jedną z najlepszych naturalnych przystani na Adriatyku. Pulse Arena: Z pewnością jeden z najbardziej niezwykłych zabytków dziedzictwa kulturowego i historycznego na Istrii od czasów Imperium Rzymskiego. Amfiteatr w Puli pochodzi z I wieku lub z czasów cesarza Wespazjana i jest szóstym na świecie. W tym czasie Arena działała na swój sposób jako teatr, w którym walczyli gladiatorzy, a dziś jest to scena dla różnych wydarzeń kulturalnych, głównie koncertów.

tanie noclegi Pula Istria

Tanie noclegi Pula Istria

Odkryj możliwości zakwaterowania na Istrii w Pula. Największa osada w regionie to naturalne centrum tego miejsca, oferujące niemal wszystko. Centrum kryje zabytki należące do najważniejszych w całej Chorwacji. Wspaniała rzymska amfiteatr Arena, wraz z Koloseum, jest jednym z najwspanialszych budynków tego typu, a turyści mogą tu znaleźć nawet dziesiątki historycznych klejnotów. Pula oferuje również piękne plaże i warunki do uprawiania różnych sportów wodnych, które są obsługiwane przez dwa porty jachtowe ...

prywatne kwatery Pula Chorwacja

Znajdz i zarezerwuj nocleg w Pula, Istria. Najlepsze kwatery prywatne, apartamenty, wille z basenem, domy wakacyjne w najnizczej cenie. Atrakcyjne ceny i promocje! Mozesz tutaj zobaczyc warte polecenia kwatery i apartamenty prywatne do wynajęcia w miescie Pula Chorwacja na Twoje wakacje nad morzem w 2019 roku. Przejrzyj listę tanich noclegów blisko morza, przy plaży lub z widokiem na morze w miejscowości Pula i okolicy. Rezerwuj teraz!