Pula Chorwacja - Apartamenty, Kwatery, Pokoje, Domy, Wille

Pula jest jednym z najstarszych miast na Istrii. Miasto o bogatej reputacji ponad 3000 lat. W zależności od wielkości wybudowanego wybrzeża i udogodnień, Pula jest najważniejszym i największym portem na Istrii, a dobrze chroniona zatoka Pulse jest jedną z najlepszych naturalnych przystani na Adriatyku. Pulse Arena: Z pewnością jeden z najbardziej niezwykłych zabytków dziedzictwa kulturowego i historycznego na Istrii od czasów Imperium Rzymskiego. Amfiteatr w Puli pochodzi z I wieku lub z czasów cesarza Wespazjana i jest szóstym na świecie. W tym czasie Arena działała na swój sposób jako teatr, w którym walczyli gladiatorzy, a dziś jest to scena dla różnych wydarzeń kulturalnych, głównie koncertów.

tanie noclegi Pula Istria

 

Tanie noclegi Pula Istria

Odkryj możliwości zakwaterowania na Istrii w Pula. Największa osada w regionie to naturalne centrum tego miejsca, oferujące niemal wszystko. Centrum kryje zabytki należące do najważniejszych w całej Chorwacji. Wspaniała rzymska amfiteatr Arena, wraz z Koloseum, jest jednym z najwspanialszych budynków tego typu, a turyści mogą tu znaleźć nawet dziesiątki historycznych klejnotów. Pula oferuje również piękne plaże i warunki do uprawiania różnych sportów wodnych, które są obsługiwane przez dwa porty jachtowe ...

prywatne kwatery Pula Chorwacja

 

Noclegi na Istrii - wyszukiwanie

Zakwaterowanie w Chorwacji, czyli przepis na wakacje idealne

Przełącz do Wyszukiwania Zaawansowanego


Ulubione cele podróży w Chorwacji


Zatoka Kvarnerska | Istria | Północna Dalmacja

Środkowa Dalmacja | Południowa Dalmacja


Chorwacja: Inne pomysły na urlop


Domy wakacyjne | Apartamenty | Wille

Ośrodki wypoczynkowe | Hostele | Pensjonaty | Pensjonaty B&B

Znajdz nocleg na Istrii lub Chorwacji. Najlepsze domy wakacyjne, kwatery prywatne, apartamenty, wille z basenem w najnizczej cenie. Atrakcyjne ceny i promocje! Tutaj Mozesz zobaczyc warte polecenia kwatery i apartamenty prywatne w Istria na Twoje wakacje nad morzem w 2020 roku. Przejrzyj listę tanich noclegów przy plaży, blisko morza lub z widokiem na morze w Chorwacji. Rezerwuj teraz!