Medulin Chorwacja - Apartamenty, Kwatery, Pokoje, Domy, Wille

Małe miasteczko Medulin znajduje się na południu półwyspu Istria, 10 km od Pula. Medulin został zbudowany na ruinach prehistorycznej osady. Dawna siedziba rolników i rybaków jest obecnie jednym z najważniejszych ośrodków turystycznych na południu Istrii. Medulin na pewno oczaruje Cię dzięki piaszczystej plaży o długości 2 km.

tanie noclegi Medulin Istria

Tanie noclegi Medulin Istria

Medulin to ważny ośrodek turystyczny. Jest to najbardziej wysunięte na południe miejsce Istrii, które jest szczególnie poszukiwane w pięknej zatoce Medulin. Jest nie tylko bardzo chropawy, ale także dość płytki. Wokół piaszczystych plaż, pełnych romantycznych zakątków. Wody otaczające Medulin znane są z homarów. Są to również częste przysmaki. Wakacje są szczególnie poszukiwane przez rodziny z dziećmi, dzięki płytkiej Zatoce Medulin.

prywatne kwatery Medulin Chorwacja

Noclegi w Medulin - wyszukiwanie

         

Znajdz nocleg w Medulin na Istrii w Chorwacji. Najlepsze domy wakacyjne, kwatery prywatne, apartamenty, wille z basenem w najnizczej cenie. Atrakcyjne ceny i promocje! Tutaj Mozesz zobaczyc warte polecenia kwatery i apartamenty prywatne w miescie Medulin Chorwacja na Twoje wakacje nad morzem w 2019 roku. Przejrzyj listę tanich noclegów przy plaży, blisko morza lub z widokiem na morze w miejscowości Medulin i okolicy. Rezerwuj teraz!

Przełącz do Wyszukiwania Zaawansowanego