Fazana Chorwacja - Apartamenty, Kwatery, Pokoje, Domy, Wille

W południowej części Istrii, w pobliżu wioski rybackiej miejscowości Fažana, zaledwie 7 km od zabytkowego miasta Pula i w odległości 15 km od Rovinj, w pobliżu Brijuni National Park znajduje się camping Bi Village w Fažane. Camping Bi Village*** położony jest w kilometr długości żwirowej plaży, częściowo pokryte sosnami i śródziemnomorską florą. Na kempingu znajdują się trzy baseny z wodą słodką (jeden z podgrzewaną wodą), sklepy, restauracja i wypożyczalnia sprzętu sportowego. Obóz ma kilka dobrze utrzymanych boisk sportowych, i każdego dnia oferuje bogate programy animacyjne dla dzieci i dorosłych.

Chorwacja Istria Fazana noclegi

Tanie noclegi Fažana Istria

Malownicze miasteczko położone w południowo-zachodniej części zachodniego wybrzeża. W pobliżu znajduje się Cieśnina Fazana, i około 8 km od hotelu znajduje się miasto Pula. Fažana jest portem i rybackiej centrum, z pięknymi plażami, rozciągającymi się tam, gdzie oko może zobaczyć. Miejscowość Fažana posiada wyjątkową lokalizację, znajduje się dokładnie naprzeciwko wysp archipelagu Brijuni, które słyną z pięknym parkiem. Tutaj znajdziesz nowy długa promenada wzdłuż morza i zadbanych plaż i duża ilość apartamentów oferujących nie tylko komfort, ale przede wszystkim odpoczynek.

domy wakacyjne Istria Fazana

Znajdz i zarezerwuj nocleg w Fazana na Istrii. Najlepsze kwatery prywatne, apartamenty, domy wakacyjne, wille z basenem w najnizczej cenie. Atrakcyjne ceny i promocje! Mozesz tutaj zobaczyc warte polecenia kwatery i apartamenty prywatne w miescie Fažana Chorwacja na Twoje wakacje nad morzem w 2019 roku. Przejrzyj listę tanich noclegów blisko morza, z widokiem na morze lub przy plaży w miejscowości Fazana i okolicy. Rezerwuj teraz!